İncek Arena olarak hedefimiz; hizmet çıtamızı, daima yukarı taşımaktır.

İncek Arena “Bazı anlar bir kez yaşanır” felsefesiyle hareket eden sektörde yıllarca biriktirdiği tecrübelerini aktararak daha önce yapılmamış fikirleri hayata geçiren yenilikçi bir Havuzbaşı - Kır Düğünü ve çok yönlü organizasyon mekanıdır. Oturma düzeni ile 1000, kokteyl düzeni ile 2000 kişiye kadar ağarlayabildiğimiz İncek Arena’ da, Türkiye’nin ilk üzeri tamamen açılıp kapanabilen organizasyon alanını sizlerle buluşturuyoruz.

Tüm organizasyonlarınızın unutulmayacak anlara dönüşmesini sağlamak sizin elinizde..Bireysel ve kurumsal tüm etkinliklerde istekleriniz doğrultusunda farklı çözümler yaratıyor, size özel hizmetler sunarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Organizasyon anı değil öncesindeki tüm süreçte her detayı sizler için düşünüp planlıyoruz. Sadece düğün günü değil, düğün öncesi ve sonrasında da çiftlerimizi yalnız bırakmayız. Sektöre standart getirerek hizmet çıtasını daima yukarı taşımak birinci hedefimizdir.Paylaştıkça çoğalan mutluluklar; İncek Arena'da anlam kazanır...Misyon ve Vizyonumuz

Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanda karşılamak,sunduğumuz çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.En önemli misyonumuz ise toplumun çekirdeği aile kurumunun sağlam temeller üzerine kurulup devam ettirebilmesi için sosyal sorumluluk üstlenerek standart oluşturmak ve evlilik sektörünü yönetmektir.

Kişi ve kurumların organizasyon sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm kolaylıkları sunarak hızla gelişen lider bir firma olmak.

Bir sorunuz mu var?